KP jednotlivců ml. žactva Středočeského kraje + Winter run

03.02.2020

1.2.2020 Se SK Vlčáci jako historicky první atletický klub z Mníšku pod Brdy zúčastnil Krajského poháru mladšího žactva Středočeského kraje. Tohoto závodu se účastnili jen ti nejlepší atleti z celého Středočeského kraje. Velké parkoviště u Strahovského stadionu bylo téměř plné. Nasvědčovalo to o velikém počtu závodníků, některé velké atletické oddíly přijeli i autobusy. SK Vlčáci tam byli se dvěma závodnicemi N+N, Natálií Vlčkovou + Natálie Kvasnička. Pro nás to vypadalo jako bitva Davida s Goliášem. Natálie Kvasnička předvedla své max. výkony které opět vylepšila. Její bolavá pata jí nedovolila na podzim toho moc natrénovat, ale její forma raketově stoupá. V disciplínách kterých závodila skončila vždy v první polovině startovního pole a to je super výsledek. Na skok daleký bylo nominováno pouze 50 nejlepších skokanů do kterého se svými výkony nominovala i Natálie Vlčková. Do finále se dostane jen 8 nejlepších skokanů. Finále jí uteklo o dvě místa nebo 9 cm. Tudíž skončila na konečném 10 místě s výkonem 4,26 cm, což je super výsledek. Máme desátého nejlepšího skokana z celých středních Čech. Za sebou jsme nechali takové oddíly jako jsou např. TEPO Kladno, Lokomotiva Beroun, Sporting Příbram, Atletiku Benešov, Slaný.....kteří mají mnohem větším rozpočet, základnu i historií. Na 60 m překážek skončila s časem 11,52 na 12 místě ale děvčata co jí předběhly byly o rok starší, ze svého ročníku byla první. Oběma strašně děkujeme za výsledky i reprezentaci klubu, a věříme že se k děvčatům přidají další naši atleti kteří mají také výborné výsledky.                        1.2.2020 zakončil sobotu, zlatou medailí Lukáš Jůzek, v závodě Milada Winter Run 2020 na trati 1000 m, s časem 4,21. Gratulujeme, ať to běhá.