Závody přípravek - Slávia

25.09.2019

Ve čtvrtek 19.9.19 jsme se zúčastnili Atletických závodů přípravek na Slávii.                                                Počasí bylo jako stvořené na běhání a tak naše přípravka vyrazila porovnat síly na krásný stadión v Edenu. Pro většinu z nás to byli první atletické závody v životě a proto mají náš obdiv že i přes velikou konkurenci malých atletů se nezalekli a bojovali ze všech sil. Nejlépe si v našich nejmladších vedl Jáchym Večeř a Sofie Kalčíková která skončila na druhém místě v rozběhu. Nejlépe si vedla Natálie Vlčková ze starší přípravky, která skončila 6tá ve sprintu na 60m. Na trati dlouhé 800m brala bronzovou medaili. Děkujeme všem účastníkům a budeme jim držet palce v dalším závodě který náš klub pořádá v sobotu 28.9.19 v Mníšku pod Brdy.